Hakkımızda

Karmaşık teşvik hesaplamalarına son vererek tüm teşviklerinizi kısa süre içerisinde manuel hata payı bırakmadan hesaplayabiliriz.
Cezai bir durum olduğunda bütün sorumluluğu tamamen üstleniyoruz.
Her ay işlenen veriler üzerinden yapılan SGK Teşvik sorgulamaları ile şirketlerin en yüksek tasarrufu elde etmelerini sağlar.
Danışan firmalarımızın personel alımlarında İŞKUR ve KOSGEB teşviklerinden faydalandırarak personel giderlerinde tasarruf etmelerini sağlıyoruz.
Herhangi bir Teşvik firması ile çalışıyor olsanız bile gerçekleştireceğimiz ücretsiz analiz ile aldığınız teşviklerin üzerine ne tutarda katkı sağlayabileceğimizi raporluyoruz.
HAKKIMIZDA

Finansmanınızı tecrübe ile yönetmek için buradayız.

2011 yılından danışmanlık sektöründe hizmet vermeye başlayan Erdal AŞIKOĞLU,2018 yılında kurumsallaşma yoluna girerek  MERT FİNANSAL PERSONEL İSTİHDAM TEŞVİK DAN. LTD.ŞTİ firmasını kurmuştur.

MERT FİNANSAL, danışmanlık sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübesi sonucunda geliştirdiği SGK teşvik yazılımı ile şirketlere SGK teşviklerini eksiksiz ve hatasız yararlandırmaya yönelik hizmet sunmakla beraber işletmelerin personel işe alım süreçlerinde İş Kur ve Kosgeb desteleri sağlamaktadır.

Alanında uzun yıllardır hizmet vermiş uzman ekibimiz, işletmelerin SGK teşviklerinin yanı sıra, İŞKUR ve KOSGEB’in işletmeler için sağlamış olduğu teşvik ve destekler ile birlikte Dünya Bankası tarafından sağlanan hibe programları, Kalkınma Ajansı Yatırım Teşvikleri de dâhil birçok alanda devlet teşvikleri için danışmanlık hizmetlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.

Uzman Kadro

Müşteri İhtiyaç ve Beklentilerine Uygun Çözümler

NEDEN MERT TEŞVİK DANIŞMANLIĞI

NEDEN MERT TEŞVİK DANIŞMANLIĞI?

Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerinin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerine ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlar. Müşterilerinin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti verir.