Teslimat ve İade

GENEL:

1. Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2. Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

3. Satın alınan her bir ürünün teslimatı, web sitemiz üzerinde kullanılacak şekilde elektronik ortamda gerçekleşmektedir.

4. Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının belirtmiş olduğu email adresi ile sistemde oluşturulan kullanıcıya atanır. Alıcının belirtmiş olduğu adrese herhangi bir ürün gönderimi gerçekleşmez. Bu süre içerisinde abonelik sistemdeki kullanıcıya atanmaz ise,  Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.

SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE:

5. Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer.

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:

6. Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

CAYMA HAKKI:

7. ALICI; satın aldığı ürünün teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, sisteme herhangi bir firma kaydı oluşturmadığı takdirde SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir gerekçe göstermeksizin sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. İade işlemi sırasında meydana gelebilecek masraflar tüketici tarafına kesinti olarak yansıtılacaktır. Sisteme herhangi bir firma kaydı oluşturulduğunda ürün kullanılmış olur ve iade alınamaz.

8. SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ŞİRKET ADI/UNVANI: MERT FİNANSAL PERSONEL İSTİHDAM TEŞVİK DANIŞMANLIĞI LTD.ŞTİ

ADRES: Mahfesığmaz Mah. 79018 Sk. No:7 Levent Sit. G/1 Blok Kat:2 D:3 Çukurova/Adana

EPOSTA: info@merttesvik.com.tr

TEL: 0549 436 01 01

İADE KOŞULLARI:

9. SATICI, alıcının sisteme herhangi bir firma kaydı oluşturmadığı takdirde, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 14 iş günü süresi içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve ürünü iade almakla yükümlüdür.

10. Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

ÖDEME VE TESLİMAT

11. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak, TR75 0011 1000 0000 0082 4090 97 IBAN numaralı QNB Finansbank hesabımıza (TL) iletebilirsiniz.

12. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.