SGK Teşvik Danışmanlığı

SGK Teşvik Danışmanlığı

SGK TEŞVİK DANIŞMANLIĞI İÇİN NEDEN MERT TEŞVİK?
Söz konusu SGK Teşvikleri ile ilgili bir çok şirketin bilgisi olmadığı gibi, bilgi sahibi olan şirketler, yayınlanan ilgili genelgede yer alan şart ve kriterleri içeren parametrelerin karmaşıklığı, her ay ayrı hesaplama gerektirmesi ve yanlış bildirimlerin cezaya tabi olması nedeniyle teşvikten tam olarak yararlanamamakta ya da eksik yararlanmaktadır.

Tüm özel sektör işverenlerinin yararlanması için gereken bütün koşullara uygunluk, teşviklerden hangilerinin daha faydalı olabileceği gibi konular hakkında uzman kadromuzla verdiğimiz danışmanlık hizmetiyle, işverene maksimum fayda ve minimum iş yükü sağlamaktayız.

Yürürlükteki tüm teşvikler arasında maksimum teşvik indirimi sağlayacak şekilde çalışmaktadır. Kısaca, bir personel birden fazla teşvik için uygunsa, maksimum faydayı sağlayacak şekilde faydalandırma yapar. Yaptığımız hesaplamalar maksimum ve güvenilir olup doğabilecek bütün riskleri sözleşmemiz ile de garanti altına alıyoruz. Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında gizli bilgi olması gereken bütün bilgilerinizin güvenliğini de sağlıyoruz.

Mert Teşvik, hizmet listelerinizi aktardığında değil her ayın ilk iş günününde raporunu sunar. Böylelikle bordro icmal kayıtlarınızla Sgk Tahakkuk rakamlarınız birebir örtüşmüş olur.