Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
Siz değerli müşterilerimizin kişisel bilgilerinin korunması bizim için çok önemlidir. Müşteri bilgilerinin gizli tutulmasına dair, müşterilerimize karşı sorumluluklarımız, kuruluşumuzdan itibaren eksiksiz yerine getirilmiştir. Müşterilerimize ulaştığımız farklı servis kanallarından alınan bilgilerin tamamı 128-Bit SSL Güvenlik Sertifikasına sahip bağlantı ile korunmaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, adres, telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz.

www.merttesvik.com.tr sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece www.merttesvik.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.
Hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için sizden talep ettiğimiz mükellefi olduğunuz firmaların bilgileri, talep ettiğiniz hizmetlerden faydalanabilmeniz için sunucularımızda sizden başka kullanıcının erişemeyeceği şekilde saklanmaktadır.

www.merttesvik.com.tr, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. www.merttesvik.com.tr, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.merttesvik.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla www.merttesvik.com.tr iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere, sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.merttesvik.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.merttesvik.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.